El Tipi Tarih Kodlama Makinesi Fiyatları

El Tipi Tarih Kodlama Makinesi Fiyatları

 

El Tipi Tarih Kodlama Makinesi Fiyatları

El tipi tarih kodlama makinesi fiyatları model numaralarına göre değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı ise 10.000-TL ile 40.000-TL  arasında değişmektedir. İşletmeniz için hangi modelin yeterli olacağını öğrenmek için ürünleri inceleyebilir ya da bize ulaşabilirsiniz.

El Tipi Tarih Kodlama Makinesi Fiyatları

El tipi tarih kodlama makinesi fiyatlarına ve güncel fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ürünlere tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

El tipi tarih kodlama fiyatları genel olarak yukarıdaki listedeki gibidir. Fiyatlara KDV dahil değildir. Fiyatlara ek olarak %20 KDV eklemeniz gerekmektedir.

WhatsApp Destek Hattı

Hangi modeli seçmeliyim?

En çok tercih edilen modelimiz Co Olympic Touch Screen modelidir. Bu model manuel kullanım için uygundur. Küçük işletmeler genellikle bu modeli tercih etmekteler. Hazır sistem olduğundan kullanımı kolaydır ve çok uğraştırmaz. Eğer ki otomatik bir sistem istiyorsanız, ürünler bir yürüyen banddan geçiyorsa farklı model almanız gerekmektedir. El tipi tarih kodlama makinesi alırken model seçme konusunda kararsız kalıyorsanız eğer bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Neden Co Olympic markasını tercih etmeliyim?

Kodlama makinesi alırken neden Co Olympic markasını tercih etmelisiniz;

  • Garantisi bulunuyor.
  • Teknik servis hizmetimiz bulunuyor.
  • Makineyi almadan önce size detaylıca bilgi ve eğitim veriyoruz.
  • Makineyi almadan önce ürünlerinizi satış noktamıza getirip test yapabilirsiniz.
  • Çalışma saatleri içerisinde her zaman bizi arayarak makine hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Makinenin kartuşu bittiğinde bizden temin edebilirsiniz.

Co Olympic olarak size sadece satış yapmıyoruz, elimizden gelen her türlü desteği vermeye gayret gösteriyoruz. El tipi tarih kodlama makinesi fiyatlarını makul seviyelerde tutuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir