Lazer Markalama Cihazı 50W

Lazer Markalama Makinesi (50W)

Tüm metal malzemeler fiber lazer markalama makinesine uygundur. Altın, gümüş, alüminyum, rion, çelik vb.

Bu makine, plastik, alaşım gibi bazı metal olmayan malzemelerde logo, seri numarası, 2D kod vb. işaretlemek için kullanılabilir.

Yeni stil fiber lazer markalama makinesi, günümüzün en gelişmiş lazer teknolojisi ile üretilen 3. nesil lazer markalama makinesidir.

lazer markalama cihazi

Hassas işaretleme

Lazer ışınının kalitesi çok iyidir (kırınım sınırına yakın, TEM00 temel enine modu bildiriyor, M2 1’e yakın, lazer ışınının genişlemesi diyot lazer işaretçisinin sadece 1/4’ü kadar), bu nedenle hassas için çok uygundur işaretleme.

En hızlı markalama

Darbenin yüksek tekrarı ile, güç çıkışı sürekli olarak, tek darbenin enerji dalgalanması 1’den düşüktür, yüksek hızlı markalama elde edebilir ve facula’nın derinliğini ve şeklini kontrol edebilir. İşlem hızı, geleneksel markalama makinesinden 2-3 kat daha fazladır.

Ultra düşük işletme maliyeti

Uzun ömür, ultra düşük güç tüketimi, dönüşüm verimliliği %30’dan fazladır, makinenin elektirik tüketimi 0,5kw’dan fazla değildir.

Geniş uygulama yelpazesi

Makine tüm metal malzemeleri ve bazı metal olmayan malzemeleri işaretleyebilir.

Kolay Çalıştırma

Lazer gücünü ve darbe frekansını gerçek zamanlı olarak ayarlayan Windows tabanlı özel markalama yazılımını karşılayın. Hem belirli markalama yazılımında hem de AutoCAD, CorelDRAW veya Photoshop gibi grafik yazılımlarında düzenlemeye göre bilgisayar tarafından giriş ve çıkış yapabilirsiniz.

Opsiyonel döner cihaz (DİVİZÖR)

Opsiyonel Döner Cihaz ile 50w Altın Gümüş Metal Fiber Lazer İşaretleme