Pekoko

Büyük Kapasite Pil

1200 mAh çıkarılabilir pil, şarj başına 8 saat sürekli çalışma ve 84 saat bekleme süresi sağlar. Ayrıca Mikro USB kullanarak hızlı bir şekilde şarj olur. Tam şarj için 2 saat (Tam şarj olduğunda, kırmızı ışık kapanacaktır).

Hızlı Kuruyan Mürekkep

Bir mürekkep kartuşu 5.000'e kadar renkli baskı sunar. Tişört, tasarım hediyeleri, düğün davetiye kartları basmak için kullanabilirsiniz. Markalama, reklam, etiketleme, saat/tarih, barkod, QR kod yapabilirsiniz.

Kablosuz Bağlantı

Android ve IOS ile uyumludur. Telefonunuzdaki metinleri, QR kodlarını veya logoları kablosuz olarak özelleştirebilirsiniz. Bluetooth aracılığıyla APP'den yazıcıya aktarın. Ardından yazdırmak için kaydırın.

Taşınabilir

Pekoko'nun tutması rahat ve yazdırması esnektir. Ergonomik tasarımdır, bu yazıcıyı tutmayı ve yazdırmayı çok rahat hale getirir. 90*78*68 mm boyutu cebinize koymayı kolaylaştırır. Maksimum Baskı Alanı: 0,56 inç yüksekliğinde ve uzunluk sınırlı değildir, yapabildiğiniz kadar yazdırabilirsiniz.

İpuçları & Garanti

Tek tıklamayla renkleri destekler ve tek tıklamayla sürekli çok satırlı ve çoklu indirme yazdırmayı destekler. Kağıt, karton, ahşap ve kağıt torbalar dahil olmak üzere çeşitli emici yüzeylerde çalışır. Eğer cam, metal, plastik veya emici olmayan herhangi bir yüzey üzerine yazdırmak isterseniz, lütfen yazdırmadan önce baskı astarımızı püskürtün.

Android (Telefon/Tablet) Uygulaması

Android telefonunuza ve tabletinize Pekoko uygulamasını yüklemek için butona basabilirsiniz.

IOS (iPhone/iPad) Uygulaması

IOS telefonunuza ve tabletinize Pekoko uygulamasını yüklemek için butona basabilirsiniz.

Detaylı Video Anlatımı