Co Olympic Model 500

Co Olympic Model 500

50 mm yazı yüksekliği ile daha fazla alana sahip olun. Bir çok gereksinimi karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiş olan elde
kullanılabilir İnkjet yazıcı etiket, şablon, roller kodlama endüstriyel kodlama ve bant / hat kodlama sistemleri gibi temiz kodlama yapmakta olup tek farkı elinizde veya avucunuzda istediğiniz yere götürebileceğiniz bir üründür. Ayrıca kanveyör ile kullanım imkanı sunan model seri ve sürekli imalatlarınız için de sorunsuzca kullanılabilicek şekilde tasarlanmıştır.

Dahili hafıza ile birlikte gelmekte olan el tipi kodlama sıklıkla kullanmakta olduğunuz değişken baskı kalıplarınızı hafızasında tutarak her seferinde baştan yazmanızı engelleyerek size zaman kazandırmaktadır. Yazı, sayı, karakter, tarih, saat, saniye, istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz sayaç
değişken sayı basabilme barkod, kare kod, logo gibi baskı yapabilirsiniz.

 

Kağıt, karton, ambalajlama ürünleri cam, porselen, metal, saç, çelik, plastik, poliüretan, PVC, naylon poşet, çuval mermer, granit, ahşap ürünler vb. yüzeyler üzerine düz veya eğimli olarak rahatlıkla baskı yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sahip olan mürekkep kartuşları ile farklı renklere sahip yüzeylerde Co Olympic el tipi İnkjet hand-held yazıcılar ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Co Olympic el tipi İnkjet hand-held yazıcıların en büyük ve ayırt edici özelliği dokunmatik kapasitif ekranı sayesinde ayrı bir bilgisayar veya farklı bir cihaza ihtiyaç duymaksızın tüm değişken verilerinizi sadece dokunarak çok kolay ve pratik bir şekilde cihaz üzerinden ayarlamanıza olanak sağlamaktadır. USB Portu sayesinde kendi fontlarınızı ve logolarınızı, CE işareti veya yerli malı logosunu kolaylıkla istediğiniz yüzeğe uygulayabilirsiniz.

Detaylı Video Anlatımı