Co Olympic Kutu

Co Olympic Touch Screen

Co Olympic, el tipi hafif ve kullanımı kolay bir yazıcıdır. İnkjet baskı teknolojisi ile çalışır. Ürünlerin, ambalajların, plastik, cam, metal ve ahşap gibi yüzeylere son kullanma tarihi, üretim tarihi, parti numarası, barkod, QR kod ve logo baskısı yaptırabilirsiniz.

Tüm bunları elinizi bile yormayacak bir makinede yapacaksınız. Co Olympic’in tüm inovasyonu ve amacı budur. Kolay taşınabilir, hafif ve uzun kullanıma uygundur.

İnkjet baskı teknolojisi ile çalışır. Makinenin içine yerleştirilen inkjet mürekkep kartuşun uç kafasından yazar.Bu yüzden servis ve bakım istemez. Kartuşlarda 42- mililitre solvent veya su bazlı mürekkep bulunmaktadır.
 
Font yükleme ve değişim, logo yükleme, yazıların aralarını açma imkanı. Dikine yazma imkanı, ters yazma imkanı, solaklar için sol kol kullanma ayarı. Tek seferde üç farklı satır yazma imkanı, yazı büyüklüğünü ayarlama, noktalı yazma imkanı, tek renk olarak farklı renk seçenekleri (siyah, sarı, kırmızı, mavi, beyaz, yeşil) Yazılan yazı silinmez.

Farklı dil seçeneği. Türkçe dokunmatik ekran. Eğimli, pürüzlü, dalgalı yüzeylere yazabilme imkanı. Ufak yüzey ve üç boyutlu objelere yazma imkanı
istenirse yüklenerek farklı dillerde basma imkanı (Arapça, rusça, çince gibi) Bir kartuş ile 300.000 karakter nokta işaret harf.

Baskı imkanı dahili 1 GB hafıza ile birlikte gelmekte olan Co Olympic el tipi kodlama makinesi sıklıkla kullanmakta olduğunuz değişken baskı kalıplarınızı hafızasında tutarak her seferinde baştan yazmanızı engeller ve size zaman kazandırmaktadır.

Yazdırmak için kullanabileceğiniz Co Olympic el tipi inkJet yazıcılar neredeyse tüm yüzeylere rahatlıkla baskı yapabilen taşınabilir el mürekkep püskürtmeli bir handjet yazıcıdır.

Kağıt, karton, ambalajlama ürünleri, cam, porselen, metal, saç, çelik, paslanmaz, plastik, poliüretan, PVC, naylon, poşet, çuval, mermer, granit, ahşap ürünleri vb. yüzeyler üzerine düz veya eğimli olarak rahatlıkla baskı yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sahip olan mürekkep kartuşları ile farklı renklere sahip yüzeylerde Co Olympic el tipi InkJet hand-held yazıcılar ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Co Olympic el tipi inkJet hand-held yazıcıların en büyük ve ayırt edici özelliği dokunmatik kapasitif ekranı sayesinde ayrı bir bilgisayar veya farklı bir cihaza ihtiyaç duymaksızın tüm değişken verilerinizi sadece dokunarak çok kolay ve pratik bir şekilde cihaz üzerinden ayarlamanıza olanak sağlamaktadır. USB Portu sayesinde kendi fontlarınızı ve logolarınızı, CE işareti veya yerli malı logosunu kolaylıkla istediğiniz yüzeğe uygulayabilirsiniz.

Detaylı Video Anlatımı