El Tipi Tarih Kodlama Makinesi (Bluetooth)

Ürün fiyatına ek olarak KDV uygulanmaktadır.

Satın almak için lütfen WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

Açıklama

Eş Olimpiyat Bluetooth

Bluetooth yönetim programı ile Mobil erişim kolaylığı. Bir çok gereksinimi karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiş olan elde kullanılabilir inkJet yazıcı etiket, şablon, roller kodlama, endüstriyel kodlama ve bant / hat kodlama sistemleri gibi temiz kodlama yapmakta olup tek farkı elinizde veya avucunuzda istediğiniz yere götürebileceğiniz bir üründür.
Dahili 1 GB hafıza ile birlikte gelmekte olan yazıcılar sıklıkla kullanmakta olduğunuz değişken baskı kalıplarınızı hafızasında tutarak her seferinde baştan yazmanızı engelleyerek size zaman kazandırmaktadır.

Yazı, sayı, karakter, tarih, saat, saniye, istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz sayaç değişken sayı basabilme, barkod, kare kod, logo yazabilirsiniz.

Co Olympic el tipi inkJet hand-held yazıcıların en büyük ve ayırt edici özelliği dokunmatik kapasitif ekranı sayesinde ayrı bir bilgisayar veya farklı bir cihaza ihtiyaç duymaksızın tüm değişken verilerinizi sadece dokunarak çok kolay ve pratik bir şekilde cihaz üzerinden ayarlamanıza olanak sağlamaktadır. USB Portu sayesinde kendi fontlarınızı ve logolarınızı, CE işareti veya yerli malı logosunu kolaylıkla istediğiniz yüzeğe uygulayabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg